Blog > Komentarze do wpisu
filcowe opakowania
W ramach rękodzieła przypomniało mi się, że kiedyś popełniłam dwa filcowe, kolorowe pokrowce. Trochę się już przeterminowały, a jeden nawet sprezentowałam w ramach panieńskiego podarku, ale skoro od dziś poważnie biorę się za dłubanie, to wrzucę i to, jako część dorobku.

Na pierwszy ogień pójdzie pokrowiec na płytę CD, moją własnoręczną kompilację piosenek o miłości, która miała za zadanie umilić mojej przyjaciółce ostatnie dni panieństwa oraz roztaczające się przed nią dni małżeńskiego szczęścia.

Oto jedna strona medalu, nawiązująca do miłości:A tutaj druga strona, poruszająca temat świetlanej przyszłości obdarowanej osoby w kraju wiatraków:A jak już się wtedy rozpędziłam, to udłubałam (bo dłubanina to była) pokrowiec na aj-poda, co by nie wyglądał tak makowo i nowocześnie, a wręcz odstraszał wszelki wzrok pożądliwy za pomocą łat:
A tak wygląda jeszcze od tyłu:Po kilku miesiącach używania stwierdzam, że opakowanie to, wprawdzie miękkie i kolorowe, ale do zbyt wygodnych nie należy. Chyba mi się wysoka technika z miękkim rękodziełem niezbyt pokochała.

To by było na tyle. A teraz wracam do dyskusji.

poniedziałek, 10 stycznia 2011, aniafin

Polecane wpisy

  • 18.01.12

    Dzisiaj przeniosłam się z pracą do domu, bo od kilku dni w naszej otwartej przestrzeni ,w budynku bez barier ciągle wiało mi po nogach, a paluszki przemarzały d

  • szydełko i szaruga

    Nadal nie mogę znaleźć natchnienia, a może po prostu rozleniwiłam się w pewnych dziedzinach. Codziennie po znojnej pracy idę po najmniejszej linii oporu wiodące

  • po obronie

    No wiem, wiem, straszliwie się zaniedbałam. Jeszcze do września dało się to jakoś wytłumaczyć zbliżającą się obroną i naukowo-nerwowym wyczerpaniem umysłu. Choć

Komentarze
m.tobor
2011/01/11 11:04:53
Kuna Pikutku, ten pokrowiec na plytke jest boski! To dla Ani? A jaka ladna szata graficzna bloga!
-
2011/01/11 14:21:01
Dzięki Marysiu, pokrowiec już w rękach AniM :). Szata też mi się spodobała, szkoda, że blox ma tak ograniczone możliwości zmiany wystroju (blogger jest bardziej kreatywny), majstrowałam przez jakiś czas przy CSS, ale czasem zmieniało mi się to co nie powinno, to się przerzuciłam na szablony fachowców (jak się zmienia ubrania) i wygląda to elegancko.
-
2011/01/12 16:55:28
No ladnie, kazdy dlubie..! Zaraz zadzwonie do Ani K, ze zakladamy kolko rzezby, bo cos czuje, ze tylko my dwie odstajemy.
-
2011/01/12 21:49:29
Piśku drogi, rzeźba jak najbardziej, brzmi jak prawdziwe wyzwanie, tylko modeli jakiś zgrabnych sobie poszukajcie, umięśnionych jak stary zgred, albo może trochę młodszych. Pamiętaj model to podstawa! Szczególnie do rzeźb w marmurze. Już sobie was wyobrażam z dłutami i młotkami...